Yamaha YV180 YV180G YV180X YV180XG KGD-0111 KGB-M71Y9-50X BODY CYLINDER
Related products
CLY825A7, CLY825B. Part Number:KW1-M1300-020 Size: 8x2mm. This tape feeder is light in weight and small in size. Higher components supply reliability as well as supply speed of 1005 chips are achieved. For 0402 chip
OEM or Original by Yamaha. Part Name: 71A 72A 73A 74A 76A SMT SMD Nozzle. For Yamaha YV180X Surface Mounter.