YAMAHA YG200 Philips Assembleon MG2 Modular High speed Mounter AC SERVO MOTOR R 90K63-001305.
Related products
OEM or Original by Yamaha. Part Name: 61F 62F 63F 64F 65F 66F SMD SMT Nozzle.Yamaha YV88X Surface Mounter. Philips Assembleon EMERALD-X SMT Pick & Place Equipment.